تولید لباس کار تبلیغاتی

لباس کار تبلیغاتی یکی از بهترین روش‌های تبلیغ برای برندینگ و حتی وفادار کردن مشتری به کسب و کار شما به شمار می‌رود. سازمان های مختلف با چاپ لوگو یا شعار خود بر روی لباس، از آن برای بازاریابی و معرفی خود استفاده می کنند. با تهیه لباس های کار تبلیغاتی و دادن آن به مشتریان بالقوه خود می‌توانید محصولات خود را برند کنید و مشتری را برای همیشه نسبت به برند خود وفادار سازید. در واقع، تدارک لباس کار تبلیغاتی روشی نوین برای تبلیغات محسوب می شود که نرخ بازگشت سرمایه بسیار بالایی دارد. با این کار، شما در واقع نوعی سرمایه گذاری روی مشتریان خود انجام می دهید.

 

اهمیت لباس کار

لباس کار از مهم ترین عوامل برای تیم سازی بین کارمندان و کارگران به شمار می رود و می تواند خدمات مشتریان و همچنین آگاهی از برند را بهبود بخشند. در شرکت ها، سازمان ها و فروشگاه ها کمک می کند تا تشخیص کارکنان در یک جمعیت برای مشتری آسان باشد. در نتیجه، زمان پاسخگویی به مشتری را کاهش می دهد. لباس کار یکدست حس خوبی به مشتری منتقل می کند و باعث افزایش شهرت و اعتبار سازمان در بین مشتریان و مردم می شود. هماهنگ بودن لباس کارکنان با آرم و نشان سازمان، شناسایی سازمان را برای مشتریان تسهیل می کند. داشتن لباس کار اما تنها برای مشتریان منفعت ندارد، بلکه مزایایی نیز برای کارکنان به همراه دارد. این لباس ها در وهله اول باعث شان و شخصیت مضاعف کارکنان می شود و به آنان هویت می دهد.

بیشتر بخوانید
کدام مدل تیشرت مناسب پرسنل شرکت شماست؟

 همچنین برای کارمندانی که لباس های کار می پوشند نیز مزایای زیادی دارد. از همه مهم تر، تعداد لباس کار هایی که یک کارمند باید خریداری کند کاهش می یابد و مخارج سالانه را هم کاهش می دهد.

 

ویژگی های یک لباس تبلیغاتی مناسب:

شعار چاپ شده باید دارای جملاتی ساده، کوتاه، صریح و مناسب باشد.

احساس تمایل یا نیاز در مصرف‌کننده را به وجود آورد.

برای بیننده جذاب باشد و حس کنجکاوی او را تحریک کند.

لباس تبلیغاتی باید شیک، با کیفیت و در عین حال ساده باشد.

لباس تبلیغاتی یک سازمان باید متناسب با فعالیت آن سازمان باشد.

تعقل بر‌انگیز باشد و بتواند مخاطب را درگیر برند سازمان کند.

روان و ساده باشد. به نحوی که به راحتی در ذهن همه ثبت شود.

ضمن محترم شمردن مخاطب، احساس خوبی را در او تقویت کند.

 

انتخاب لباس کار مناسب

بدون شک انتخاب و تهیه لباس های کار از ضروری ترین موارد برای انجام کار در مشاغل و حرفه های مختلف است. بسیاری از سازمان ها به انتخاب لباس کار به اندازه لباس مهمانی و مجلسی اهمیت می دهند. دلیل این کار، درک اهمیت لباس کار در نگاه مردم است. بسیار مهم است که لباس کار تبلیغاتی انتخابی چه نوع پوشاکی است، جنس آن چه می باشد و طراحی آن برای افراد مختلف به چه صورت است و در آن افراد چگونه به نظر می رسند. علاوه بر این ها، ممکن است لباس های کاری را مشاهده کنید که ژاکت ها، سرهمی، زیر پوش و شلوارهای شان از جنس لباس های ورزشی و یا لباس های راحتی تولید شده اند. همچنین این لباس ها سبک وزن بوده و استرچ فابریک می باشند.

بیشتر بخوانید
کفش کار چیست؟

مهم ترین ویژگی های لباس کار تبلیغاتی عبارتند از: مقاومت لباس، ایمنی، راحتی، زیبایی و شست و شوی آسان. همانطور که گفته شد برای انتخاب لباس های کار مناسب باید به مهمترین مشخصات یعنی راحتی، آزاد بودن، شستشوی سریع و راحت، مقاوم بودن و ایمنی توجه داشت. البته حرفه ها و شغل های مختلف برای کارکنان خود تلاش می کنند تا بهترین لباس را انتخاب کنند و ضمن راحت بودن این لباس ها، ایمنی لازم را فراهم کنند. توجه داشته باشید که بهترین لباس ها لزوما در قیمت های ارزان وجود ندارند و از آنجا که این لباس ها یکبار مصرف نیستند بهتر است با یک بار هزینه کردن، خود را از هزینه دوباره نجات دهید.

 

لباس کار تبلیغاتی را از کجا تهیه کنیم؟

چه به دنبال لباس کار برای تبلیغات باشید و چه برای کارکنان سازمان خود به دنبال لباس کار هستید، باید حتما کیفیت را معیار اول خود قرار دهید. تصور کنید که شما مشتری یک هتل هستید و آن هتل یک لباس هتل بی کیفیت به شما هدیه می دهد. دیدگاه شما نسبت به آن هتل چه خواهد بود؟ آیا جایگاه آن هتل در ذهن شما پایین نخواهد آمد؟ همچنین، تصور کنید وارد رستورانی شدید و کارکنان آن رستوران همگی دارای لباس کار یکدست اما کم رنگ و بی کیفیت هستند. آیا باز هم وارد آن رستوران خواهید شد؟ مثال های بالا نشان دهنده اهمیت لباس کار تبلیغاتی است.

تولیدی کیاپوش با سابقه تولید چند ساله انواع لباس هتل و رستوران، لباس بیمارستان، لباس ادارات، لباس خبرنگاری، لباس صنعتی و… آماده تولید انواع لباس تبلیغاتی برای سازمان شما می باشد. این لباس ها با بهترین کیفیت تولید می شوند و به قیمتی مناسب به فروش می رسند.

بیشتر بخوانید
اهمیت یونیفرم سرآشپز در چیست؟
× سوالی دارید ؟