5 مزیت غیر متداول لباس فرم ها که ممکن است از آنها بی خبر باشید!

۵ مزیت غیر متداول لباس فرم ها که ممکن است از آنها بی اطلاع باشید!

 

 شاید متوجه آن نشده باشید، اما غالبا ما در زندگی روزمره بکلی با لباس فرم ها مواجه می شویم.  ما بیشتر از آنچه متوجه می شویم با کارکنان رستوران ها، سینما و مغازه هایی مواجه می شویم که لباس فرم پوشیده اند.  در حالی که بسیاری معتقدند که لباس های کار قدیمی شده‌اند، ما در P&P  فکر می‌کنیم که مزایای زیادی برای لباس کار وجود دارد، بنابراین ما ۵ دلیل برتر را در یک لیست گردآوری کرده‌ایم.

 

۱٫ یک لباس فرم یک هویت ایجاد می کند.

 اگر لوگوی شرکت تان را روی لباس فرم بدوزید، می توانید به ایجاد هویت کمک کنید. لباس فرم می تواند به تبلیغ شرکت شما در رویدادهایی مانند معرفی محصولات و نمایشگاه های تجاری کمک کند، اما به ایجاد برند شما در فضای کاری خودتان نیز کمک می نماید. لباس کار همچنین می تواند شرکت شما را از رقبای تان متمایز سازد که اگر یک برند جدید استارت آپی هستید و تلاش می کنید در بازار خود مورد توجه قرار بگیرید عالی است.

۲٫     لباس فرم سبب صرفه جویی در هزینه و زمان کارکنان می شود. 

 در صورتی که لباس کار داشته باشید، کارمندان شما می دانند که هر روز چه لباسی را در محل کار خواهند پوشید. کارمندان شما از صبح یا شب قبل نیازی به نگرانی در مورد آماده کردن یک لباس یا تلاش برای پیدا کردن لباسی نخواهند داشت.  اگر شرکت شما لباس های فرم را ارائه می دهد، کارمند می تواند در پولش صرفه جویی کند زیرا مجبور نیست پولی را برای “لباس کار” خرج کند بنابراین می‌تواند پس انداز کند یا به دیگر چیز ها اختصاص دهد.

۳٫     یک لباس فرم یک ظاهر حرفه ای ایجاد می کند.

 یک لباس کار می تواند ظاهری حرفه ای ایجاد کند و در عین حال به تصویر برند شما کمک نماید.  هنگامی که یک مشتری به کمک نیاز دارد، به سرعت می تواند اعضای کارکنان شما را در رستوران و مغازه شناسایی کند.  لباس فرم به مشتریان کمک می نمایند که تشخیص دهند باید چه کسانی را جستجو کنند.

۴٫     لباس فرم برابری ایجاد می کند.

 لباس فرم به حذف موقعیت های اجتماعی در محل کار کمک می کند.  اگر همه لباس های یکسانی بپوشند، به افراد کمک می نماید تا علی رغم هر گونه تفاوت در محیط، احساس کنند که در یک طبقه یکسان هستند.  این احساس برابری می تواند برای تیم سازی مفید باشد.

۵٫     لباس کار یک شیوه ی حفاظتی است.

 در برخی موارد، لباس کار می تواند در برابر چیزهایی از جمله مواد بالقوه مضر و محیط های خطرناک محافظت نماید. به عنوان مثال، یک ژاکت نشان دار از کارگرانی که در حال تعمیر و نگهداری جاده هستند یا در یک انبار تاریک کار می کنند محافظت می کند.  ژاکت به آنها اجازه می دهد تا توسط دیگران دیده شوند.

بیشتر بخوانید
لباس کار مناسب برای گرم نگه داشتن شما در زمستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست