8 دلیل که چرا لباس کار کارکنان انتخابی عالی برای کسب و کار شما است.

۸ دلیل که چرا لباس کار کارکنان انتخابی عالی برای کسب و کار شما است.

 این موضوع بحث برانگیز می تواند از یک محل کار به محل کار دیگر متفاوت باشد. برخی رعایت بهداشت را دلیلی برای پیروی از رسوم می‌دانند. بقیه آن را روشی برای افزایش اتحاد و هماهنگی بین اعضای گروه می بینند. خود کارمندان از انتقاد هایی مبنی بر اینکه هویت شان حذف می شود، طفره می روند تا از بابت اینکه مجبور نیستند «لباس خوب» خود را در محل کار از دست بدهند، خیال شان راحت شود. موضوع زیر ذره بین امروز: لباس کار های سفارشی برای کارمندان.  این احتمال وجود دارد که قبلاً به عنوان یک کسب و کار این گفت و گو را داشته بوده اید یا مجبور شده باشید به این موضوع فکر کنید. ما فهرستی از دلایل را به نفع لباس کارمندان و روش های مختلفی که آنها می‌توانند به شما در ارتقاء کسب‌ و کارتان کمک کنند، گردآوری کرده‌ایم. بیایید لباس کار را بدون خداحافظی جشن بگیریم.

  1. لباس کار می تواند زندگی را برای مشتریان آسان تر کند.

 در بعضی مواقع اولین پاسخ ها بهترین پاسخ ها هستند. در ساده ترین مرحله لباس کار ها به تمایز کارمندان از مشتریان کمک نموده و این امر می تواند روی هم رفته سفر و تجربه مشتری را بهبود بخشد.  آن‌ها در صورت نیاز به سرعت، در یک لحظه می توانند یکی از کارکنان را شناسایی پیدا کنند، و به سرعت، موثر و بدون سر و صدا هر کمک یا کمکی که نیاز دارند را دریافت نمایند؛ همچنین لباس کار ها به جلوگیری از پرسه زدن های ناخوشایند مشتری مانند زمانی که با صدای بلند و تعجب می پرسد آیا او اینجا کار می کند؟ او می داند که وی کجا می رود. فقط سوال کنم؟ کمک می نماید ‌. زندگی را آسان تر کرده و اطمینان حاصل کنید که به راحتی کارکنان شما به می توانند در محل استقرار یابند.

  1. لباس کار می تواند به امنیت کمک نماید.

 به همین ترتیب، لباس کار ها می توانند به ارتقا ایمنی شما در محل کار کمک نمایند. اگر محل کار تان دارای مناطق ممنوع مانند پشت بام خانه، دفاتر یا انبارها است، الزام کارکنان تان به پوشیدن لباس کار موجب می شود که فوراً مشخص شود که  قرار نیست شخصی در یک منطقه خاص قرار داشته باشد.

  1. لباس کار های تبلیغاتی جهت در معرض قرار گرفتن رایگان

رقابت، در دنیای پر مشغله امروزی شدید است و به راحتی هزینه های بازاریابی می تواند به درآمد شرکت تان ضربه وارد کند. شما نیاز دارید به طور مداوم در ذهن مشتری بالقوه خود مفید و با نشاط بمانید، اما این امر هزینه زیادی را می تواند به همراه داشته باشد و موجب ایجاد ضربه ی ناخواسته به سود تان بشود. در صورت استفاده صحیح لباس کار ها می توانند شکل فوق العاده و ویژه ای از تبلیغات رایگان باشند. باید آن ها فوراً به عنوان برند شما قابل شناسایی باشند و توسط  هر کسی در خیابان شناخته شوند –  ست کامل لباس های متمایز  قرمز رنگ کارکنان ویرجین آتلانتیک یا طاق های طلایی رنگ مک دونالد یک غذای فست فود شناخته شده ی خاص را در نظر بگیرید… لباس کار ها می توانند با یک برند مترادف شوند، و شما از این مسئله می توانید به نفع جدی استفاده کنید و کسب و کار تان را تا سطح آگاهی عمومی پیش ببرید. تحقیقات نشان می‌دهد که ۵۶٫۱ درصد از کل افرادی که مورد پرسش قرار گرفتند، لباس کار ها را روشی مؤثرتر از اینترنت و ۷۳٫۵ درصد آن‌ها را از تلویزیون موثر تر می‌دانند.  ۷۴٫۴٪ اظهار داشتند که یک لباس کار خوب بیشتر از رادیو درباره برند تان صحبت می کند و ۷۵٫۷٪ معتقدند که نسبت به تبلیغات بیلبورد ایده بهتری می باشد.

بیشتر بخوانید
نحوه شست و شوی لباس کار

۴. لباس کار ها نشان دهنده برند تان می باشند.

 با در نظر گرفتن این موضوع، هنگام طراحی و انتخاب لباس کار تان، اینکه ارزش های شما بی وقفه به نمایش گذاشته شوند، دارای اهمیت است.  واقعاً ظاهر شما می تواند نشان دهنده برند و تصویر تان باشد.  چنانچه قصد دارید ظاهری شیک و به روز داشته باشید، اطمینان حاصل کنید که لباس های شما بازتاب کننده این موضوع می باشد.

۵. آنها می توانند کارکنان را سالم نگه دارند.

لباس فرم ها در برخی موارد می توانند با مضاعف سازی لباس کار مفید باشند و در نتیجه در کمک کردن به ایمن نگه داشتن کارکنان می توانند مؤثر باشند. آشپزخانه‌ها، کارگاه‌های ساختمانی، و مشاغل نظافتی تنها نمونه‌هایی از صنایعی هستند تجهیزات حفاظت فردی در آنها ضروری می باشد.

۶. آنها می توانند پول کارمندان را ذخیره کنند.

 ارائه لباس کار توسط شرکت به  کارمندان همچنین می تواند به معنای آن باشد که کارمندان شما به هزینه کردن برای لباس های گران قیمت برای کار نیازی ندارند و بنابراین این امر در واقع می تواند به عنوان یک صرفه جویی در هزینه عمل نماید.

۷. لباس کار به تقویت روحیه تیمی کمک می نماید.

 لباس کار همچنین می تواند یک مساوی کننده عالی باشد. هیچ مجادله ای بر سر لباس ها یا ایرادی بر سر ظاهر دیگران وجود ندارد.  در عوض، کارمندان با یک نگاه مشترک متحد می شوند، و واقعاً این مسئله به تقویت احساس وفاداری، مفهوم گروه بودن و روحیه تیمی می تواند کمک نماید، که از طریق ارتقا خدمات به  مشتریان می تواند به عموم مردم نفوذ کند.

  1. آنها مسئولیت پذیری و رفتار کارمندان را ارتقاء می بخشند.

 همانطور که مطرح کردیم، کارمندان در لباس فرم فوراً قابل تشخیص هستند و این مسئله به تقویت و افزایش مسئولیت پذیری آنها در داخل و خارج از محیط کار می تواند کمک نماید. احتمالا آنها از کردار  خود آگاه تر هستند و آگاه از این واقعیت اند که بازتاب نگرش ها، اعمال و رفتار آنها به شرکت بر می گردد و ممکن است حتی به رئیس شان باز گردد.‌  خواه ترس از اخراج شدن یا احساس وفاداری واقعی  وجود داشته باشد (که امیدواریم مورد دوم باشد)، لباس کار قابل رؤیت به معنی آن است که کارکنان نمی توانند ناشناس باقی بمانند و احتمالاً خود را با استانداردهای رفتاری با درجه بسیار بالاتری نگه می دارند. نمی توان این موضوع که نیاز به لباس کار برای کارکنان شما مزایای قابل توجهی هم برای کسب و کار و هم برای افراد دارد را انکار کرد و به اطمینان در هر زمان می تواند به عملکرد با نظم تر، هوشمندانه تر و با بهترین درجه کیفیت نمونه کمک نماید.

بیشتر بخوانید
لباس کار چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست